O nas

PBI Administracja Sp. z o.o. jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się spółką, której głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi w zakresie przeglądów technicznych obiektów oraz prowadzenia Książki Obiektu Budowlanego.

Celem firmy  jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania obiektów budowlanych naszego Klienta. Potrafimy doskonale dopasować zakres przeglądu do potrzeb i celów stawianych przez współpracujące z nami firmy. Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu oraz wymaganych prawem uprawnieniach. Pomagamy nie tylko w założeniu książki obiektu budowlanego, ale służymy także szeroką i aktualną wiedzą dotyczącą przepisów prawnych związanych z utrzymaniem technicznym obiektów.

Zdecydowanym wyróżnikiem naszej firmy jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, zarówno w zakresie kontraktowym jak i deliktowym.

Od początku działalności tj., od 2005 r. firma zrealizowała blisko 20 000 przeglądów technicznych, dotyczących obiektów komercyjnych, magazynów, hal produkcyjnych oraz zasobów wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych jak również przeróżnych instytucji. Ponadto zrealizowaliśmy wiele zamówień z zakresu kontroli technicznych obiektów w ramach wygranych przetargów niegraniczonych, zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych.Pozytywną opinię o nas wystawili m.in. Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego, PGE Dystrybucja S.A., Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów, Jednostka Wojskowa nr 4220 w Ustce, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie, Urząd Miejski w Augustowie i wiele innych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma PBI Administracja Sp. z o.o. poszerzyła wachlarz swoich usług otwierając nową spółkę Clean Company Sp. z o.o., której głównymi zadaniami są utrzymanie czystości na obiektach, drobne prace remontowe jak również dystrybucja środków czystości i higieny wiodących firm na rynku.

Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo, atrakcyjne ceny oraz wykonanie nietypowych zleceń.